прівєт, вот такий добряк подав жалабу
[21:06:32.327] - William_Bueno[369]: какие же вы ослы
[21:06:58.380] - William_Bueno[369]: из-за таких, как ты
[21:07:01.996] - William_Bueno[369]: войны случаются
[21:07:28.595] - William_Bueno[369]: ты кусок дерьма, который не сделал для этого мира нихуя
[21:07:53.374] - William_Bueno[369]: ты тоже еблан тупой
[21:08:03.669] - William_Bueno[369]: если у тебя прездент хуесос
все це передувало 23-секундному мєгавідєо вище
до речі стосовно чітів, цей невихований дядько піджав спідхак, таймкод 0:06 на цьому відео, ривок то шо нада
але більше раджу звернути увагу на таймкод 0:43, там він дуже класно полетів в річку хд